Niedziela XXIX Zwykła – 16.10.2022 r

1. Dzisiaj przypada nasz doroczny odpust parafialny. Suma odpustowa  o godz. 12.00. Mszę świętą odprawi i kazanie wygłosi Ks. Igor Wichrowski, wikariusz Parafii pw. św. Wawrzyńca w Nakle. Na tę uroczystość ku czci św. Jadwigi Śląskiej, naszej patronki, serdecznie zapraszam.

2. Obchodzimy dzisiaj XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”. Po Mszach świętych, do specjalnych skarbonek, zbierać będziemy ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczamy na spłatę wykonanych prac konserwatorskich naszego ołtarza. Za składane ofiary serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!

4. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po Mszy świętej wieczornej.

5. Wymienianki jednorazowe można składać do specjalnej skrzynki wystawionej w kościele. Wymienianki, tzw. roczne za zmarłych, za których modlimy się na nabożeństwie w każdy poniedziałek, można składać po każdej Mszy świętej w zakrystii lub w biurze parafialnym.

6. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek i piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bóg zapłać!

7. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

8. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

9. Zachęcam do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

10. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

11. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!