Niedziela XXVIII Zwykła – 9.10.2022 r

1. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po Mszy świętej wieczornej.

2. Naszych kochanych chorych odwiedzę z sakramentami świętymi w najbliższy piątek od godz. 8.00. Nowych chorych proszę zgłaszać do czwartku włącznie. 

3. Spotkanie służby liturgicznej /ministrantki i ministranci/ w sobotę o godz. 11.00. Obecność obowiązkowa. 

4. W przyszłą niedzielę przypada nasz doroczny odpust parafialny. Suma odpustowa  o godz. 12.00. Mszę świętą odprawi i kazanie wygłosi Ks. Igor Wichrowski, wikariusz Parafii pw. św. Wawrzyńca w Nakle. Na tę uroczystość ku czci św. Jadwigi Śląskiej, naszej patronki, serdecznie zapraszam.

5. Za tydzień, w niedzielę, przypada XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”. Po Mszach świętych, do specjalnych skarbonek, zbierać będziemy ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia. 

6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedziele przeznaczamy na spłatę wykonanych prac konserwatorskich naszego ołtarza. Już dziś za składane ofiary serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!

7. Wymienianki jednorazowe można składać do specjalnej skrzynki wystawionej w kościele. Wymienianki, tzw. roczne za zmarłych, za których modlić się będziemy na nabożeństwie w każdy poniedziałek, można składać po każdej Mszy świętej w zakrystii lub w biurze parafialnym.

8. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek i piękno naszej świątyni i jej otoczenia.

9. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

10. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

11. Zachęcam do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

12. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

13. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!