Intencje mszalne

NIEDZIELA /23.06.2024/  XII  ZWYKŁA

  9.00 + Jan MURACH oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron

11.00 + Julian /r.śm/, Helena, Józef i Kazimierz WOJDA oraz rodzice obojga stron

 

Poniedziałek /24.06.2024/

17.00 + Jan /im/ i Wiesława oraz zmarli z rodziny Bocheńskich; Teresa, Wanda, Krystyna i Krzysztof oraz zmarli z rodziny Badurów; Krystyna WOLNA i Rafał BURETA

 

Wtorek /25.06.2024/

  9.00 + Paweł, Jan i Stanisław JANKOWSCY

 

Środa /26.06.2024/

17.00 + Jan WERNER /im/ oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron

 

Czwartek /27.06.2024/

17.00 + Robert TELIGA /r.śm/ i Marian /ur/

 

Piątek /28.06.2024/

17.00 + Stanisław OWSIANNY – od dzieci

 

Sobota /29.06.2024/

17.00 + Paweł MEGGER /im/, Joanna PYSZKA /ur i r.śm/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /30.06.2024/  XIII  ZWYKŁA

  9.00 Dziękczynna w 40 r. ślubu Haliny i Mariana

11.00 + Wiesław TOMALA i zmarli z rodziny Tomalów, Wolaków i Tomaszów

 

Poniedziałek /1.07.2024/

17.00 + Stanisław PADEJMA /37r/ i zmarli z rodziny Podejmów; Ks. Czesław MERES

 

Wtorek /2.07.2024/

  9.00 + Helena KUBIENIEC – od Zakładu pogrzebowego „Szłapa”

 

Środa /3.07.2024/

17.00 + Marianna SZWEDA – od Haliny i Marysi

 

Czwartek /4.07.2024/

17.00 + Monika i Bernard MIGAWA oraz zmarli z rodziny

 

Piątek /5.07.2024/

17.00 + Rajmund BĄK /r.śm/ oraz zmarli z rodziny Bąków i Stanickich

 

Sobota /6.07.2024/

17.00 + Kazimierz BANACH /5r/ oraz zmarli z rodziny Banachów, Zdrojewskich, Cieślików i Nowakowskich

 

NIEDZIELA /7.07.2024/  XIV  ZWYKŁA

  9.00 + Krystyna DZIAMARA /3r/ oraz zmarli z rodziny Dziamara i Frankowskich

11.00 + Rajmund BETAŃSKI /1r/ – od żony i syna z rodziną

 

Poniedziałek /8.07.2024/

17.00 + Henryk KUBIAK /8r/

 

Wtorek /9.07.2024/

  9.00 + Anna GDANIEC – od mieszkańców Kościerzyn Wielki

 

Środa /10.07.2024/

17.00 + Halina KISTOWSKA i Alina GÓRECKA

 

Czwartek /11.07.2024/

17.00 Dziękczynna w 10 r. ślubu Natalii i Dawida

 

Piątek /12.07.2024/

17.00 + zmarli z rodziny Czerwińskich, Piotrowskich, Sobczaków i Białeckich

 

Sobota /13.07.2024/

17.00 + Cecylia i Zygmunt PYSZKA /r.śm/ oraz Henryk MROTEK i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /14.07.2024/  XV  ZWYKŁA

  9.00 + Franciszek i Stanisława SZAŁKOWSCY; Kazimierz i Halina WYRWAŁ oraz zmarli z ich rodzin; Stanisław WACHOWSKI

11.00 + Gabriela BOGACKA; Emilia i Stefan BUDYSZ; Anna i Józef BUDA; Artur SZEFLER

 

Poniedziałek /15.07.2024/

17.00 + Kazimierz /8r/, Jan i Pelagia ŚWIĄTKOWSCY oraz Paweł DERA

 

Wtorek /16.07.2024/

  9.00 + Barbara ROSZKOWSKA – od Natalii z rodziną

 

Środa /17.07.2024/

17.00 + Marian SIMON /ur i im/ i Krzysztof GŁYŻEWSKI /im/

 

Czwartek /18.07.2024

17.00 + Marianna SZWEDA – od siostry Grażyna z rodziną

 

Piątek /19.07.2024/

17.00 + Stanisław WALCZAK /6r/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /20.07.2024/

17.00 + Regina i Józef BADURA oraz Marta i Albin SŁOMA

 

NIEDZIELA /21.07.2024/  XVI  ZWYKŁA

  9.00 + Emilia KANTORSKA /6r/

11.00 + Justyna BANACH oraz zmarli z rodziny Banachów, Zdrojewskich, Cieślików i Nowakowskich

 

Poniedziałek /22.07.2024/

17.00 + Weronika PACIOREK-SZPOT – od wnuka Patryka

 

Wtorek /23.07.2024/

  9.00 + Klara i Marian JASIŃSCY oraz Aniela i Florian BURY

 

Środa /24.07.2024/

17.00 + Rajmund BETAŃSKI – od Jolanty z rodziną

 

Czwartek /25.07.2024/

17.00 + Urszula NOWAK – od rodzeństwa 

 

Piątek /26.07.2024/

17.00 + Natalia /im/, Krystyna i Antoni SŁABOŃSCY; Stanisława, Władysław i Rajmund BETAŃSCY;Bernard ROJEWSKI; Kamil i Waldemar GOSZCZAK; Irena i Jan GAGAJEK

 

Sobota /27.07.2024/

17.00 + Andrzej CEBRAT /10r/ oraz zmarli z rodziny Cebrat i Stępak

 

NIEDZIELA /28.07.2024/  XVII  ZWYKŁA

  9.00 + Stanisława i Henryk SZROEDER

11.00 + Katarzyna, Jan i Edward BĄBIŃSCY oraz zmarli z rodziny Bąbińskich, Steltrów, Zielińskich, Dymków, Pawlaczyków i Barke

 

Poniedziałek /29.07.2024/

17.00 + Anna i Krystyna POZNAŃSKIE oraz Romuald JESZKA i zmarli z rodziny Massel

 

Wtorek /30.07.2024/

  9.00 + Mirosława MIAZGA /2r/ – od męża z dziećmi i wnukami 

 

Środa /31.07.2024/

17.00 Dziękczynna w  20 r. ślubu Ewy i Dariusza

 

Czwartek /1.08.2024/

17.00 + Ks. Alfons NOWACZYK /im/ – od przyjaciół

 

Piątek /2.08.2024/

17.00 + Zenon /27r/ i Zofia WESTWAL

 

Sobota /3.08.2024/

17.00 + Anna, Józef, Mieczysław i Bernard MROWIŃSCY oraz Jan PINKOWSKI

 

NIEDZIELA /4.08.2024/  XVIII  ZWYKŁA

  9.00 + zmarli z rodziny Jeszków i Olszewskich

11.00 + Wanda KUŻNIAR – od mieszkańców Rudy

 

Poniedziałek /5.08.2024/ 

17.00 + Kazimierz i zmarli z rodziny

 

Wtorek /6.08.2024/

  9.00 + Maria i zmarli z rodziny

 

Środa /7.08.2024/

17.00 + Beata i zmarli z obojga stron

 

Czwartek /8.08.2024/

17.00 + Irena MALINOWSKA /1r/

 

Piątek /9.08.2024/

15.30  W intencji Nowożeńców: Pietrzak / Gibała

17.00 + Henryk HADZICKI /r.śm/

 

Sobota /10.08.2024/

17.00 + Teresa I Wawrzyniec SZEWCZYK

 

NIEDZIELA /11.08.2024/  XIX  ZWYKŁA

  9.00 + Jerzy, Urszula, Marta i Władysław PIOTROWSCY; Anna i Wacław MICHAŁEK; Jan WERNER; Zygmunt KOWALSKI

11.00 + Zenon MROTEK i Ireneusz STEĆ oraz zmarli z rodziny

 

Poniedziałek /12.08.2024/ 

17.00 Dziękczynna w 50 r. urodzin Roberta, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

 

Wtorek /13.08.2024/

  9.00

 

Środa /14.08.2024/

17.00 + Anna GDANIEC – od Grochowskich z Fanianowa

 

CZWARTEK /15.08.2024/  WNIEBOWZIĘCIE  N M P

  9.00 + Rajmund BĄK oraz zmarli z rodziny Bąków i Stanickich

11.00 + Leokadia i Józef DERA; Janina i Stanisław CISZEWSCY; Mirosław MAKOWSKI i Alina GÓRECKA

 

Piątek /16.08.2024/

17.00 + Jerzy MARCHEL /ur/ oraz rodzice: Irena i Dominik 

 

Sobota /17.08.2024/

17.00 + Helena /2r/, Grzegorz i Mirosław JASTER oraz Ewa URBAN

 

NIEDZIELA /18.08.2024/  XX  ZWYKŁA

  9.00 + Józef CIEŚLIK /14r/ oraz zmarli z rodziny Banachów, Zdrojewskich, Cieślików i Nowakowskich

11.00 + Rajmund BĄK i Maria PARADOWSKA  /ur i im/

 

Poniedziałek /19.08.2024/

17.00 + Helena KACZMAREK /r.śm/ oraz zmarli z rodziny Zbelów, Kaczmarków i zmarłych obojga stron

 

Wtorek /20.08.2024/

  9.00

 

Środa /21.08.2024/

17.00 + Aleksander SOBIESZCZYK /22r/ i rodzice obojga stron

 

Czwartek /22.08.2024/

17.00 + Zenobia /3r/, Anna i Paweł BADURA

17.30 + Jan KUŚ, Jadwiga MATEJEK i zmarli z rodziny

 

Piątek /23.08.2024/

17.00 + zmarli z rodziny Obarskich i Przybyszów

 

Sobota /24.08.2024/

17.00 + Małgorzata i Henryk PUFAL oraz zmarli z rodziny Pufalów, Bladzichów i Wojciechowskich

 

NIEDZIELA /25.08.2024/  XXI  ZWYKŁA

  9.00 + Agnieszka, Franciszek i Wincenty BEDNAREK oraz Anna SZAJKOWSKA

11.00 Dziękczynna za tegoroczne zbiory

 

Poniedziałek /26.08.2024/

17.00 + Krzysztof, Bronisław, Jan i Michalina MADZIŃSCY; Jadwiga i Ludwik CYBULSCY oraz zmarli z obojga stron

 

Wtorek /27.08.2024/

  9.00 + Przemysław ŚWINIARSKI /ur/

 

Środa /28.08.2024/

17.00 + zmarli z rodziny Owsiannych i Pyszka

 

Czwartek /29.08.2024/

17.00 + Jan /r.śm/ oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron

 

Piątek /30.08.2024/

17.00 + Paweł /45r/, Zofia, Maria i Ryszard MEGGER oraz Stanisław OWSIANNY

 

Sobota /31.08.2024/

17.00 + Rajmund BĄK oraz zmarli z rodziny Bąków i Stanickich

 

NIEDZIELA /1.09.2024/  XXII  ZWYKŁA

  9.00 + zmarli mieszkańcy wsi Ruda

11.00 + Stanisław /2r/ i Paweł oraz zmarli z rodziny Derów, Pyszków i Nowaków

 

Poniedziałek /2.09.2024/

17.00 + Roman i Krzysztof WALAS oraz Przemysław i Eugeniusz FRANCIKOWSCY

 

Wtorek /3.09.2024/

  9.00 + Benedykt /16r/ i Grażyna ROSZKOWSCY oraz zmarli z rodziny – od dzieci i wnuków

 

Środa /4.09.2024/

17.00 + Stanisław DERA – od syna Andrzeja z rodziną

 

Czwartek /5.09.2024/

17.00 + Kazimiera i Czesław SOBIECH oraz Tekla i Franciszek REREK

 

Piątek /6.09.2024/

17.00 + Aurelia, Roman i Leszek KULCZYK

 

Sobota /7.09.2024/

17.00 + Maria TUCHALSKA /ur i im/

18.00 Dziękczynna w 30 r. urodzin i 10 r. ślubu Martyny i Damiana

 

NIEDZIELA /8.09.2024/  XXIII  ZWYKŁA

  9.00 + Ks. Alfons NOWACZYK /r.śm/ – od przyjaciół

11.00 + zmarli z rodziny Jeszka i Poznańscy

 

Poniedziałek /9.09.2024/

17.00 + Ks. Alfons NOWACZYK /r.śm/

 

Wtorek /10.09.2024/

  9.00 + Adam /4r/, Jarosław i Miłosz

 

Środa /11.09.2024/

17.00 + Janina NOWAKOWSKA – od współpracowników „Kalina”

 

Czwartek /12.09.2024/

17.00 + Helena RASZKA – od Zakładu krawieckiego z Kosztowa

 

Piątek /13.09.2024/

17.00 + Leonora i Edmund RYBACCY; Teresa i Alojzy BĄCZKOWSCY oraz zmarli z rodziny Marchel

 

Sobota /14.09.2024/

17.00 + Genowefa /4r/ i Tadeusz KUŚ oraz rodzice obojga stron; Zygmunt PIETRZAK

 

NIEDZIELA /15.09.2024/  XXIV  ZWYKŁA

  9.00 + zmarli z rodziny Trempałów, Dróbkiewiczów, Pitułów oraz Anna ŁYBEK

11.00 + Edward BĄBIŃSKI oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron

 

Poniedziałek /16.09.2024/

17.00 + Wanda KUŹNIAR – od siostry Alicji i chrześnicy Sylwii z Amelią

 

Wtorek /17.09.2024/

  9.00

 

Środa /18.09.2024/

17.00 + Wacław LEWANDOWSKI /24r/ oraz zmarli z rodziny Lewandowskich i Ziarnków

 

Czwartek /19.09.2024/

17.00 + Konrada HADZICKA – od rodziny Stereńczak 

 

Piątek /20.09.2024/

17.00 + Zdzisław BERNACKI – od żony, dzieci i wnuków

 

Sobota /21.09.2024/

17.00 + Eugenia i Jan KLERA; Stefan, Ryszard i Marek GÓRNIAK; Bogumiła RYBACKA

 

NIEDZIELA /22.09.2024/  XXV  ZWYKŁA

  9.00 + Jan DOLNY oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron

11.00 + Monika /r.śm/ i Franciszek HADZICCY oraz rodzice obojga stron; Dominik GAJEWSKI

 

Poniedziałek /23.09.2024/

17.00 + Marian /r.śm/, Robert, Marianna, Grzegorz, Kazimierz i Jacek

 

Wtorek /24.09.2024/

  9.00

 

Środa /25.09.2024/

17.00 + Julian /ur/, Józef, Helena i Kazimierz WOJDA oraz rodzice obojga stron

 

Czwartek /26.09.2024/

17.00 + Romuald JESZKA /ur/ – od żony i dzieci z rodzinami

 

Piątek /27.09.2024/

17.00 + Czesław KOŃCZAK /20r/ i rodzice obojga stron

 

Sobota /28.09.2024/

17.00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Anny

18.00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Grzegorza 

 

NIEDZIELA /29.09.2024/  XXVI  ZWYKŁA

  9.00 + Jarosław BINIEK /4r/; Jerzy i Bernard SMOGUŁA; Stefanią MARCINIAK

11.00 + Stanisława /35r/ i Karol SURY; rodzice i rodzeństwo obojga stron oraz zmarli z rodziny Mieszczak

 

Poniedziałek /30.09.2024/

17.00 + Bernard, Tekla i Franciszek REREK oraz zmarli z rodziny Ksobiechów, Rerków i Łuczaków 

 

Wtorek /1.10.2024/

  9.00 + Stanisław CZYŻAK /ur/ oraz Irena i Henryk FRĘŚKO

 

Środa /2.10.2024/

17.00 + Piotr GIBAŁA /r.śm/; Klara, Kazimierz i Adam MUSIAŁ oraz zmarli z rodziny

 

Czwartek /3.10.2024/

17.00 + Tadeusz GDANIEC /10r/ oraz zmarli z rodziny Gdaniec, Grochowscy i Jaworscy

 

Piątek /4.10.2024/

17.00 + Artur SZEFLER /ur i im/

 

Sobota /5.10.2024/

17.00 + Józef KACZMAREK /r.śm/ oraz zmarli z rodziny Kaczmarków i Zbelów; Eugeniusz OWSIANNY

 

NIEDZIELA /6.10.2024/  XXVII  ZWYKŁA

  9.00 + Benedykt PYSZKA /22r/ oraz zmarli z rodziny Pyszka, Gibała i Janiczek; Stanisława i Franciszek WACHOWSCY

11.00 + Grzegorz , Stanisław i Bronisławą IWANEK

 

Poniedziałek /7.10.2024/

17.00 + Gabriela BOGACKA; Emilia i Stefan BUDYSZ; Anna i Józef BUDA; Artur SZEFLER

 

Wtorek /8.10.2024/

  9.00 + Helena, Paweł i Jan JANKOWSCY

 

Środa /9.10.2024/

17.00 + Krystyna KASPRZYCKA /ur/

 

Czwartek /10.10.2024/

17.00 + Maria i Kazimierz

 

Piątek /11.10.2024/

17.00 + Beata i zmarli z rodziny

 

Sobota /12.10.2024/

17.00 + Józef /31r/ i Aniela NALEPA oraz rodzice obojga stron; Józef BARTOSZ

 

NIEDZIELA /13.10.2024/  XXVIII  ZWYKŁA

  9.00 + Maria TUCHALSKA /4r/

11.00 Dziękczynna w 40 r. ślubu Ewy i Grzegorza

 

Poniedziałek /14.10.2024/

17.00 + Kazimierz Chęciński

 

Wtorek /15.10.2024/

  9.00 Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski

 

Środa /16.10.2024/

17.00 + Irena Konieczka

 

Czwartek /17.10.2024/

17.00 + Franciszek 

 

Piątek /18.10.2024/

17.00 + Stanisława /im/, Władysław i Rajmund BETAŃSCY; Natalia, Krystyna i Antoni SŁABOŃSCY; Bernard ROJEWSKI; Kamil i Waldemar GOSZCZAK; Irena i Jan GAGAJEK

 

Sobota /19.10.2024/

17.00 + Józef /r.śm/ oraz zmarli z rodziny Paciorek i Gordon

18.00 Dziękczynna w 50 r. urodzin Ilony 

 

NIEDZIELA /20.10.2024/  XXIX  ZWYKŁA  /ODPUST  PARAFIALNY/

  9.00 + Jadwiga BUDNIK i Józef BETAŃSKI

11.00 + Teresa /17r/ i Wawrzyniec SZEWCZYK oraz zmarli z rodziny Mucha i Szewczyk

12.3W intencji Parafian

 

Poniedziałek /21.10.2024/

17.00 + Alicja NEUMANN /1r/

 

Wtorek /22.10.2024/

  9.00 W pewnej intencji

 

Środa /23.10.2024/

17.00 + Wanda KUŹNIAR – od Matek Różańcowych z Rudy

 

Czwartek /24.10.2024/

17.00 + Helena, Alojzy, Henryka i Kazimierz BERNACCY

 

Piątek /25.10.2024/

17.00 + Ignacy i Rozalia FĄFARA oraz Józefa i Tadeusz STRYCHARZ

 

Sobota /26.10.2024/

17.00 + Jan WERNER /4r/

 

NIEDZIELA /27.10.2024/  XXX  ZWYKŁA

  9.00 + Józef, Regina, Jerzy, Jolanta i Romuald JESZKA oraz zmarli z rodziny obojga stron

11.00 Dziękczynna w 35 r. ślubu Iwony i Mariana

 

Poniedziałek /28.10.2024/

 17.00 + Tadeusz GDANIEC /ur i im/ oraz zmarli z obojga stron

 

Wtorek /29.10.2024/

  9.00

 

Środa /30.10.2024/

17.00 + Rajmund BĄK oraz zmarli z rodziny Bąków i Stanickich

 

Czwartek /31.10.2024/

17.00 + Elżbieta STOFROWSKA /36r/ i zmarli z rodziny

 

PIĄTEK /1.11.2024/  WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH

  9.00 + Anna i Krystyna POZNAŃSKIE oraz Romuald JESZKA i zmarli z rodziny Massel

12.00 /CMENTARZ/+ zmarli spoczywający na naszym cmentarzu

 

Sobota /2.11.2024/  Dzień Zaduszny

17.00 + Jadwiga i Alfons MROTEK /r.śm/; Cecylia i Franciszek PYSZKA; Stanisław DERA i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /3.11.2024/  XXXI  ZWYKŁA

  9.00 + Halina NOWAK oraz zmarli z rodziny Staniewskich i Steinberg

11.00 + Zofia /ur/, Paweł, Karol, Krystyna i Joanna oraz zmarli z rodziny Meggerów i Owsiannych

 

Poniedziałek /4.11.2024/

17.00 + Zdzisław BERNACKI – od rodziny Majewskich

 

Wtorek /5.11.2024/

  9.00 + Zygmunt PIETRZAK /r.śm/; Józef i Jan RYCZEK; Henryk i Piotr HYLLA; Genowefa i Tadeusz KUŚ

 

Środa /6.11.2024/

17.00 + Zofia /14r/ i Zenon CZERWIŃSCY oraz zmarli rodzice obojga stron; Janina i Alfons PIOTROWSCY

 

Czwartek /7.11.2024/

17.00 + Ludwika /ur/ i Antoni SIKORA; Tadeusz BINIEK oraz zmarli rodzice i rodzeństwo

 

Piątek /8.11.2024/

17.00 + Antoni /r.śm/, Natalia i Krystyna SŁABOŃSCY; Stanisława, Władysław i Rajmund BETAŃSCY; Bernard ROJEWSKI; Kamil i Waldemar GOSZCZAK; Irena i Jan GAGAJEK

 

Sobota /9.11.2024/

17.00 + Ryszard CIEŚLAK i Dorota BŁASZKIEWICZ oraz zmarli z rodziny Cieślak, Michałek, Musiał i Majzon

 

NIEDZIELA /10.11.2024/  XXXII  ZWYKŁA

  9.00 + Zofia i Kazimierz CZARNECCY oraz zmarli z rodziny Czarneckich

11.00 + Kamil /r.śm/

 

Poniedziałek /11.11.2024/  Dzień  Niepodległości

17.00 W intencji naszej Ojczyzny

 

Wtorek /12.11.2024/

  9.00

 

Środa /13.11.2024/

17.00 + Jerzy, Urszula, Marta i Władysław PIOTROWSCY; Anna i Wacław MICHAŁEK; Jan WERNER; Zygmunt KOWALSKI

 

Czwartek /14.11.2024/

17.00 Dziękczynna w 54 r. ślubu Felicji i Kazimierza

 

Piątek /15.11.2024/

17.00 + Stanisław OWSIANNY /4r, ur i im/

 

Sobota /16.11.2024/

17.00 + Helena, Franciszek i Artur SZEFLER oraz Łucja i Dawid STURMOWSCY

 

NIEDZIELA /17.11.2024/  XXXIII  ZWYKŁA

  9.00 + Anna i Paweł SENSKA /8r/ i zmarli z rodziny

11.00 + Stanisław OWSIANNY

 

Poniedziałek /18.11.2024/ 

17.00 + Stefania i Jan OŻGA

 

Wtorek /19.11.2024/

  9.00

 

Środa /20.11.2024/

17.00 + Aleksandra MEGGER /5r/ i Czesław SZŁAPA

 

Czwartek /21.11.2024/

17.00 + Krzysztof /4r/ i Maria GŁYŻEWSCY oraz zmarli z rodziny Ławickich, Piskułów i Simonów

 

Piątek /22.11.2024/

17.00 + Konrad /40r/ i Zbigniew /10r/ SZYMAŃSCY oraz zmarli z rodziny

 

Sobota /23.11.2024/

17.00 + Cecylia KRÓL /r.śm/, Kazimiera /r.śm/, Klara, Adam i Józef MUSIAŁ oraz zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /24.11.2024/  CHRYSTUSA  KRÓLA  WSZECHŚWIATA

  9.00 + Teresa /17r/ i Krzysztof BADURA; Henryk DRYGAŁA; Krystyna WOLNA; Rafał BURETA

11.00 + Marianna BRYL /r.śm/ oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron

 

Poniedziałek /25.11.2024/

17.00 + Amanda i Klemens ŁOCHOCCY oraz Józefa i Józef GRABOWSCY

 

Wtorek /26.11.2024/

  9.00 + Stanisław MUSIAŁ – od żony i dzieci

 

Środa /27.11.2024/

17.00 + Janina NOWAKOWSKA /1r/

 

Czwartek /28.11.2024/

17.00 + Krystyna /7r/ i Zygmunt oraz zmarli z rodziny Jarmołowiczów i Lewandowskich

 

Piątek /29.11.2024/

17.00 + Marian i Klara JASIŃSCY; Aniela, Florian i Józef BURY; Weronika PACIOREK

 

Sobota /30.11.2024/

17.00 + Franciszka i Bronisław SZEWCZYK oraz Ida i Kazimierz GOSPODAREK

 

NIEDZIELA /1.12.2024/  I  ADWENTU

  9.00 + Janina i Henryk KRÓLAK

11.00 + Kazimierz WOJDA /4r/

 

Poniedziałek /2.12.2023/

17.00 + Andrzej /16r/, Regina, Stefan i Mieczysław oraz zmarli z rodziny Działoszyńskich, Czyżów i Łabichów

 

Wtorek /3.12.2024/

  9.00

 

Środa /4.12.2024/

17.00 + Zdzisław BERNACKI – od mieszkańców Gleszczonka

 

Czwartek /5.12.2024/

17.00 + Małgorzata NOWAK /1r/

 

Piątek /6.12.2024/

17.00

 

Sobota /7.12.2024/

17.00 + Marian WRONKOWSKI i rodzice obojga stron oraz zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /8.12.2024/  II  ADWENTU

  9.00 + Marian, Pelagia i Elżbieta ANDRASZCZYK; Józef, Helena i Andrzej WEGNER; Stefan NOWAK

11.00 + Paweł /14r/ i Stanisław oraz zmarli z rodziny Derów i Pyszków; Franciszek WACHOWSKI

 

Poniedziałek /9.12.2024/

17.00

 

Wtorek /10.12.2024/

  9.00

 

Środa /11.12.2024/

17.00

 

Czwartek /12.12.2024/

17.00

 

Piątek /13.12.2024/

17.00 + Gabriela i Leon HADZICCY oraz Zbigniew i Mieczysław KOZŁOWSCY

 

Sobota /14.12.2024/

17.00 + Eugenia i Jan KLERA; Stefan, Ryszard i Marek GÓRNIAK; Bogumiła RYBACKA

 

NIEDZIELA /15.12.2024/  III  ADWENTU

  9.00 + Paweł CIESIELSKI/ur/ oraz zmarli z rodziny Gwardyś i Michalczyk 

11.00

 

Poniedziałek /16.12.2024/

17.00 + Antoni MUSZYŃSKI – od wnuka Dariusza z rodziną

 

Wtorek /17.12.2023/

  9.00

 

Środa /18.12.2024/

17.00

 

Czwartek /19.12.2024/

17.00

 

Piątek /20.12.2024/

17.00

 

Sobota /21.12.2024/

17.00 + Teresa i Czesław BARCZYK 

 

NIEDZIELA /22.12.2024/  IV  ADWENTU

  9.00 + Józef /r.śm/ i Józefa GRABOWSCY oraz Amanda i Klemens ŁOCHOCCY

11.00 + Jerzy /17r/ i Jarosław BINIEK

 

Poniedziałek /23.12.2024/

 17.00 + Helena i Jan MARCHEWKA oraz Weronika i Antoni KOTARAK

 

WTOREK /24.12.2024/  WIGILIA

  9.00 + Barbara i Alfons ROSZKOWSCY oraz Zofia i Dominik DOROSZ

24.00 W intencji Parafian

 

ŚRODA /25.12.2024/  BOŻE  NARODZENIE

  9.00 + Henryk /8r/ i Małgorzata PUFAL oraz zmarli z rodziny Pufalów, Bladzichów i Wojciechowskich

11.00 + Ewelina RETTIG /16r/

 

CZWARTEK /26.12.2024/  ŚW. SZCZEPANA

  9.00 + Franciszek /r.śm/ i Monika HADZICCY oraz rodzice obojga stron; Dominik GAJEWSKI

11.00 + Grzegorz IWANEK /6r/

 

Piątek /27.12.2024/

  9.00 + Helena /r.śm/ i Łucjan BETAŃSCY oraz Barbara MICHALIK i zmarli z rodziny

 

Sobota /28.12.2024/

17.00 + Ewa KUCZYŃSKA /ur i im/ i Mieczysław KONERA /ur i im/ oraz zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /29.12.2024/  ŚWIĘTEJ  RODZINY

  9.00 + Stanisława i Jan STROSIN – od wnuka Adama

11.00 + Józef /r.śm/, Helena, Julian i Kazimierz WOJDA oraz rodzice obojga stron

 

Poniedziałek /30.12.2024/

  9.00

 

Wtorek /31.12.2024/

 17.00 + Wojciech i Katarzyna oraz zmarli z rodziny Stanickich; Rajmund i zmarli z rodziny Bąków