Niedziela II Adwentu – 4.12.2022 r.

1. Zapraszam na Msze święte roratnie w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00. Bardzo proszę, aby dzieci przychodziły na roraty z lampionami.

2. Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej.

3. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00.

4. W czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N M P. Msza święta ku czci Matki Bożej Niepokalanej o godz. 17.00.

5. Poświęcenie medalików dla dzieci komunijnych w przyszłą niedziele na Mszy świętej sprawowanej o godz. 11.00.

6. Wymienianki, tzw. roczne za zmarłych, za których modlimy się na nabożeństwie w każdy poniedziałek, można składać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii.

7. Świece adwentowe, jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom, wraz z opłatkami, do nabycia po Mszy świętej w zakrystii lub w biurze parafialnym.

8. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek i piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bóg zapłać.

9. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

10. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

11. Zachęcam do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

12. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Czesława Kędzierskiego. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

13. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!