Niedziela III Adwentu – 2022 r.

1. Zapraszam na Msze święte roratnie w poniedziałek i środę o godz. 17.00. Bardzo proszę, aby dzieci przychodziły na roraty z lampionami.

2. Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej.

3. Adwentowa spowiedź parafialna, z udziałem zaproszonych księży, we wtorek od godz. 9.30 do 10.30 i od godz. 15.00 do 16.00. Msze święte tego dnia o godz. 10.30 i 16.00. Serdecznie zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty.

4. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00.

5. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczamy na spłatę prac konserwatorskich wykonanych w naszej świątyni.

6. Wymienianki, tzw. roczne za zmarłych, za których modlimy się na nabożeństwie w każdy poniedziałek, można składać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii.

7. Świece adwentowe, jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom, wraz z opłatkami, do nabycia po Mszy świętej w zakrystii lub w biurze parafialnym.

8. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek i piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bóg zapłać.

9. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

10. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

11. Zachęcam do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

12. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

13. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!