Niedziela IV Adwentu – 18.12.2022 r.

1. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczamy na spłatę prac konserwatorskich wykonanych w naszej świątyni. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!

2. Ostatnie Msze święte roratnie w poniedziałek i środę o godz. 17.00. 

3. Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej.

4. Naszych kochanych chorych odwiedzę, przynosząc im sakramenty święte, we wtorek od godz. 8.30. Chorych proszę zgłaszać do jutra włącznie.

5. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00. 

6. W sobotę przypada Wigilia. Msza święta o godz. 9.00. Pasterka tradycyjnie o północy. W I i II święto Msze święte o godz. 9.00 i 11.00.

7. Wymienianki, tzw. roczne za zmarłych, za których modlimy się na nabożeństwie w każdy poniedziałek, można składać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii.

8. Świece adwentowe, jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom, wraz z opłatkami, do nabycia po Mszy świętej w zakrystii lub w biurze parafialnym.

9. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek i piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bóg zapłać.

10. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

11. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

12. Zachęcam do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

13. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

14. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!