Niedziela IX Zwykła – 2.06.2024 r.

1. Dzisiaj gościmy w naszym kościele figurę św. Michała Archanioła z Gargano. Msze święte o godz. 9.00 i 11.00 /z namaszczeniem chorych/. O godz. 15.30 koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.00 Msza święta „pożegnalna” i akt zawierzenia naszej Parafii z błogosławieństwem.

2. Nabożeństwo za naszych zmarłych w poniedziałek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00.

3. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej wieczornej. 

4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Zapraszam na Mszę świętą sprawowaną o godz. 17.00.

5. Pielgrzymka do Górki Klasztornej wyruszy w piątek o godz. 18.00 sprzed szkoły w Gleśnie. Msza święta w Sanktuarium o godz. 21.00. Chętnych zapraszamy.

6. Naszych kochanych chorych odwiedzę z sakramentami świętymi w sobotę od godz. 8.30. Nowych chorych proszę zgłaszać do piątku włącznie.

7. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy minionym tygodniu zadbali o porządek i piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bóg zapłać.

8. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

9. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii.

10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Krzysztofa Malinowskiego. Polecajmy wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

11. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!