Niedziela Przenajświętszej Trójcy – 4.06.2023 r.

1. Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej.

2. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00.

3. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o godz. 9.00 i 11.00. Po Mszy świętej sprawowanej o godz. 11.00 wyruszy z kościoła procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Proszę o przygotowanie ołtarzy w stałych miejscach. Proszę również o niesienie sztandarów, feretronów i baldachimu. Proszę także o dzieci pragnące sypać kwiatki w czasie procesji. Spotkanie dla dzieci sypiących kwiatki w środę po Mszy św. wieczornej.

Przez całą oktawę Bożego Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. sprawowanej o godz. 17.00.

4. Spowiedź święta dla młodzieży przed przyjęciem sakramentu bierzmowania w sobotę od godz. 16.00, spotkanie po Mszy św. Sprawowanej o godz. 17.00.

5. Ubiegłej niedzieli zbieraliśmy ofiary na dokończenie prac konserwatorskich w naszym kościele. Zebraliśmy 3184 zł. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję: Bóg zapłać.

6. Katechezy przygotowujące do sakramentu małżeństwa rozpoczną się w parafii Kosztowo w sobotę 10 czerwca o godz. 19.30.

7. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek i piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bóg zapłać.

8. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

9. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

10. Zachęcam do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

11. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

12. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!