Niedziela V Wielkiego Postu – 26.03.2023 r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy się w naszej Parafii wielkopostne rekolekcje. Rekolekcje poprowadzi Ks. Patryk Styba, wikariusz Parafii w Osieku. Nauki rekolekcyjne w poniedziałek, wtorek i środę na Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00.

2. Nabożeństwo gorzkich żali, z kazaniem pasyjnym, dzisiaj i ostatnie w przyszłą niedzielę o godz. 15.00. Po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza święta.

3. We wtorek przypada nasza parafialna spowiedź wielkopostna. Spowiedź, przy udziale zaproszonych kapłanów, od godz. 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.

4. Droga krzyżowa w piątek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00.

5. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek i piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bóg zapłać.

6. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

7. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

8. Zachęcam do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Mariannę Szweda. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

10. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!