Niedziela XXXI Zwykła – 30.10.2022 r.

1. Ostatnie nabożeństwo różańcowe jutro po Mszy świętej wieczornej.

2. We wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 9.00 w kościele i o 12.00 na cmentarzu. Ofiary zbierane na tacę na cmentarzu przeznaczamy na nasze Bydgoskie Seminarium Duchowne.

3. W środę przypada Dzień zaduszny, poświęcony pamięci wszystkich zmarłych. Po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00 różaniec z wymieniankami.

4. Naszych kochanych chorych odwiedzę z sakramentami świętymi w I piątek miesiąca od godz. 8.30. Chorych proszę zgłaszać do czwartku włącznie.

5. Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii świętej, w przyszłą niedzielę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 11.00.

6. Od przyszłej niedzieli Msze święte w niedzielę będą o godz. 9.00 i 11.00.

7. Wymienianki jednorazowe można składać do specjalnej skrzynki wystawionej w kościele. Wymienianki, tzw. roczne za zmarłych, za których modlimy się na nabożeństwie w każdy poniedziałek, można składać po każdej Mszy świętej w zakrystii lub w biurze parafialnym.

8. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek i piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bóg zapłać.

9. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

10. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

11. Zachęcam do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

12. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

13. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!