Niedziela XXXII Zwykła – 6.11.2022 r.

1. Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii świętej, dzisiaj po Mszy świętej sprawowanej o godz. 11.00.

2. Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej.

3. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00.

4. W piątek, 11 listopada, przypada narodowe Święto Niepodległości. Zapraszam na Msze święte tego dnia sprawowane o godz. 9.00 i 11.00, w których modlić będziemy się w intencji naszej Ojczyzny.

5. Wymienianki, tzw. roczne za zmarłych, za których modlimy się na nabożeństwie w każdy poniedziałek, można składać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii.

6. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek i piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bóg zapłać.

7. Bp Krzysztof Włodarczyk udziela dyspensy od zachowania charakteru pokutnego piątku, 11 listopada, w tym od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych.

8. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

9. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

10. Zachęcam do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

11. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

12. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!