Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 28.05.2023 r

1. Dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii świętej, podziękują Bogu za dar Eucharystii. Uczynią to dzisiaj na Mszy świętej sprawowanej o godz. 11.00.

2. Nabożeństwa majowe do środy po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00.

3. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania w poniedziałek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00 i w sobotę po Mszy świętej wieczornej /z rodzicami/.

4. Naszych kochanych chorych odwiedzę z sakramentami świętymi w I piątek miesiąca od godz. 8.00. Nowych chorych proszę zgłaszać do czwartku włącznie.

5. Ofiary na dokończenie prac konserwatorskich w naszym kościele, zbierać będziemy dzisiaj na wszystkich Mszach świętych. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

6. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu zadbali o porządek i piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bóg zapłać.

7. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

8. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

9. Zachęcam do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej Rodziny parafialnej, śp. Weronikę Paciorek-Szpot. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

11. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!